İçindeki gönderiler Blog

2021 Hedef Tablom

Merhaba, 2021 yılı için kurduğum hedeflerimi tablo halinde düzenledim. 2021 yılının sonuna kadar bakalım kaç tanesini tamamlayabileceğim.

Daha fazla oku

Sıfırdan Profesyonel Blog Sitesi Oluşturma [Proje Fikri ve Analiz] – 1

Merhaba, bu yazımda profesyonel bir blog sitesi oluşturmayı tek tek tüm adımlarıyla açıklayacağım. Bir blog sitesi açmak istiyorsunuz ama fikriniz yok veya fikrinizi projeye çevirebileceğiniz bilginiz yok ise eğer doğru yerdesiniz. Bu yazı serisinde öncelikle fikir oluşturma ve o fikrimizi nasıl doğru şekilde analiz yapacağımızı göreceğiz. İlerleyen yazılarda ise domainden kurulumlara, temalardan eklentilere ve seo çalışmalarından pazarlamaya kadar her şeyi detaylı bir şekilde tek tek açıklayacağım.

Daha fazla oku

WordPress Dünyasına Giriş

Merhaba, bugün yazımda Wordpress konusuna değineceğim. Wordpress ile 2017 yılından beri birçok proje oluşturdum ve bunları oluştururken kazandığım deneyimleri paylaşacağım. Yazıma öncelikle Wordpress’i tanımlamakla başlayacağım. Ardından altyapısına, temalarına, eklentilerine ve kurulum notlarına değineceğim. Yine çok uzatmadan yazımıza geçelim, keyifli okumalar.

Daha fazla oku