Ben Kimim?

Merhaba, ben Muhammed Doğrudağ. 1997 yılında Şanlıurfa’da doğdum.

2012 yılından beri web üzerinde birçok projeye katıldım. İlk yıllarımda forum kültürünü öğrendim ve kendi alanında lider forum sitelerinde moderatörlük yaptım. İlerleyen yıllarda Dijital Yayınlar ile ilgili iki farklı projede yer aldım. 2017 yılının sonlarına doğru ilk profesyonel web sitemi açarak web alanına giriş yaptım.

Ortalama 2.5 yıldır web alanında yeni projeler yapıyorum. Genel olarak projelerimi WordPress sistemler üzerinde yapıyorum. Web tasarım yanı sıra optimizasyon, seo, cache yönetimi vb. alanlarda da hizmet veriyorum.

Ayrıca  kendime yetecek seviyede Adobe Photoshop ve Corel Draw üzerinden içerik tasarımları ve logo tasarımları yapıyorum.

Son 1.5 yıldır Android projeler üzerinde çalışmalar yapıyorum. İlk projemi 2019 yılında Google Play Store‘de paylaştım. Şu an için toplamda 4 adet uygulamam mevcut ve WordPress sistemleri Android ve IOS uygulamalara entegre etmek için uğraşıyorum.

Hobi olarak Android ve IOS uygulamalar üzerinde Debug işlemleri yapıyorum. Dsmart, S Sport, Tivibu, Turkcell TV+ vb. birçok uygulama üzerinde sistemsel hatalar keşfettim ve bunları ilgili birimlere ilettim.

İleri ki hedeflerim arasında mobil uygulamalar konusunda kendimi geliştirmek ve Html, Css, Js ve React dilleri üzerinde hakimiyet kurmak var.

Güncellenecek…

 

Sosyal Medya Hesaplarım

 

Yeteneklerim

Wordpress
90%
SEO
70%
Android Programlama
70%
Grafik Tasarım
75%
Blogger
85%
Forum
95%

Neler Yapabilirim

Çalıştığım Markalar